Ponedeljek, 30. avgust 2010, Velenje

Znani nagrajenci nagradne igre revije Delničar.g

27. avgusta 2010 smo izžrebali 100 nagrajencev, ki so z veljavnimi kuponi sodelovali v nagradni igri revije za delničarje Gorenja, Delničar.g. Nagrajencem iskreno čestitamo. 

1. Marija Cencelj, Domžale
2. Anton Pajmon, Koper
3. Darko Strahovnik, Velenje
4. Sanja Guček, Vojnik
5. Nataša Horvat, Škofljica
6. Jelka Ferlež, Stoperce
7. Marko Stankovski, Ljubljana
8. Mirjana Šinko, Zagreb
9. Tone Mandelc, Šmartno ob Paki
10. Ksaver Potrpin, Mengeš
11. Aleš Ušaj, Solkan
12. Marta Korošec, Vir pri Domžalah
13. Nevenka Bašnec, Velenje
14. Slavko Grilc, Radovljica
15. Gregor Jeromel, Velenje
16. Josip Štukelj, Ljubljana
17. Jelka Deršek, Šmartno ob Paki
18. Franc Černec, Slovenske Konjice
19. Neda Tompa, Odranci
20. Damjan Filipič, Dobrova
21. Vinko Cerovšek, Krško
22. Iztok Benedičič, Preddvor
23. Lara Krpič Korošec, Vir pri Domžalah
24. Maja Volaj Gorenc, Ljubljana
25. Martina Slatinšek, Ljubno ob Savinji
26. Dušan Herman, Trbovlje
27. Ciril Grivec, Cerknica
28. Petra Fantin Avbelj, Litija
29. Ivanka Klemenc, Vitanje
30. Bojan Žerjal, Komen
31. Janez Zrimšek, Škofljica
32. Jožica Kejžar, Maribor
33. Janez Kek, Ljubljana
34. Rok Hus, Celje
35. Janez Zeni, Zg. Besnica
36. Lucija Mozetič, Volčja Draga
37. Andrej Okorn, Škofja Loka
38. Sandra Šeme, Grosuplje
39. Vilma Rikanović, Maribor
40. Dušan Avbelj, Litija
41. Alojzija Mozetič, Volčja Draga
42. Kaja Ajster, Limbuš
43. Slavica Marn, Vransko
44. Darko Vidmar, Šenčur
45. Marija Klobčar, Novo mesto
46. Jože Plohl, Velenje
47. Silvin Lenartič, Ptuj
48. Olga Tisnikar, Velenje
49. Vida Matičič, Ljubljana
50. Anton Cerar, Lukovica
51. Mitja Mavsar, Dvor
52. Mihaela Komar, Mežica
53. Kristina Gorišek, Mozirje
54. Lovro Filipič, Dobrova
55. Đurđica Grubišič, Golnik
56. Vlasta Mance, Novo mesto
57. Nataša Falenti, Mengeš
58. Ljiljana Butara, Novo mesto
59. Mirko Paškvan, Ravne na Koroškem
60. Vanja Zupanek, Škofja Loka
61. Jože Šimunka, Lendava
62. Darija Jug, Brestanica
63. Zlatko Čajič, Ptuj
64. Neža Ržek, Idrija
65. Marijana Seka, Maribor
66. Janez Polda, Ljubljana
67. Andreja Zemljak, Grahovo
68. Matej Mavsar, Dvor
69. Sonja Polda, Ljubljana
70. Primož Pirnat, Zagorje
71. Franc Jezernik, Polzela
72. Marija Ferk, Šoštanj
73. Cveta Živanović, Zagreb
74. Gašper Tompa, Odranci
75. Karin Potrpin, Mengeš
76. Andrej Ulaga, Preserje
77. Miroslav Kapun, Slovenska Bistrica
78. Tatjana Pirc, Velenje
79. Tilen Rajbar, Maribor
80. Karmen Poropat Melocco, Brezovica
81. Danila Schiling, Deskle
82. Angela Blatnik, Stara Cerkev
83. Leopold Fidej, Velenje
84. Ivana Pevec, Braslovče
85. Cveta Garantini, Izlake
86. Bojana Slabe, Kranj
87. Ivo Kladnik, Kamnik
88. Karolina Pajmon, Koper
89. Rosana Potokar, Ljubljana
90. Barbara Kelik, Jesenice
91. Mileva Janković, Celje
92. Franc Tompa, Odranci
93. Dragica – Ana Štefanič, Brežice
94. Irena Križnik, Velenje
95. Marija Kordiš, Stari trg
96. Edvard Vesenjak, Maribor
97. Sonja Brešan Rutar, Tolmin
98. Ivan Žičkar, Sevnica
99. Marija Arzenšek, Laško
100. Vojka Teraž, Sevnica