Petek, 11. julij 2008, Velenje

Nagrajenci nagradne igre revije Delničar.g

V petek, 11. julija 2008, smo izžrebali 100 nagrajencev, ki so z veljavnimi kuponi sodelovali v nagradni igri revije za delničarje Gorenja Delničar.g. Vsi nagrajenci prejmejo nagrado po pošti. 

Nagrajencem iskreno čestitamo. 

Svečnik prejmejo:  

  •  Slavica Ajster, Limbuš
  • Dragica Zamida, Ljubljana
  • Ivan Zofič, Brežice
  • Jasna Dedič, Verd
  • Majda Bajc, Idrija
  • Alojzij Rehar, Braslovče
  • Magdalena Paušič, Lendava
  • Marjan Murn, Ljubljana
  • Ciril Grivec, Cerknica
  • Bogoslav Štefančič, Šmartno
  • Olga Kladnik Fejmut, Mozirje
  • Nino Zajc, Trebnje
  • Edvard Vesenjak, Maribor
  • Malvina Jamnik, Kamnik
  • Alenka Marolt, Podgora (občina Dobrepolje)
  • Bogo Škamlec, Maribor
  • Tadeja Samec, Ljubljana
  • Neda Tompa, Odranci
  • Stanko Gajšek, Ljubljana
  • Tatjana Pirc, Velenje
  • Robert Pucel, Velenje
  • Marjana Rečnik, Slovenske Konjice
  • Blažka Pult, Semič
  • Kristina Hribernik, Štore
  • Urška Ferk, Begunje
  • Bernarda Obradovič, Kranj
  • Maja Šketa, Ljubljana
  • Roman Vipotnik, Griže
  • Tončka Erjavec, Višnja Gora
  • Brona Puntar, Unec
  • Marija Plemenitaš, Ljubljana
  • Franc Potočnik, Maribor
  • Margareta Malus, Bizeljsko
  • Dali Sotlar, Ljubljana
  • Jože Plohl, Velenje
  • Mirko Paškvan, Ravne na Koroškem
  • Ivan Vrbančič, Bukovci
  • Alojz Malovrh, Kranj
  • Dani Jerše, Srednja vas (pri Šenčurju)
  • Jožica Herček, Škofija
  • Jože Drobinc, Bukovje v Babni Gori
  • Otilija Vnućec, Šoštanj
  • Anica Gombač, Naklo (občina Divača)
  • Berta Muc, Ljubljana
  • Branka Kolarič, Maribor
  • Ivan Barič, Črnomelj
  • Radmila Stanojević, Ljubljana
  • Sanja Šink, Škofja Loka
  • Andrej Dolnik, Velenje
  • Ivanka Tompa, Odranci

Majico prejmejo:

  • Anka Dacar, Mengeš
  • Marija Vertačnik, Velenje
  • Anica Ašič, Krško
  • Nada Barič, Sinji Vrh
  • Kristina Ljube, Ljubljana
  • Cvetka Klakočer, Kavče
  • Zinka Igrišnik, Sv. Lovrenc
  • Milena Potočnik, Lipje
  • Rok Mencin, Ljubljana
  • Marjeta Kuhar, Rogatec
  • Rado Radovanović, Maribor
  • Karel Fortin, Mežica
  • Julijana Marolt, Ljubljana
  • Franc Tavčar, Žiri
  • Terezija Rozinar, Bresternica
  • Matjaž Bolte,Velenje
  • Katarina Jelen, Slovenska Bistrica
  • Andreja Ogorevc, Sevnica
  • Cvetka Basle, Polzela
  • Josip Štukelj, Ljubljana
  • Janez Jelovčan, Žabnica
  • Franc Ropret, Bohinjska Bistrica
  • Tiskarna Kaučič, d.o.o, Košnica pri Celju
  • Srečko Kovačič, Stara Gora pri Šentilju
  • Larisa Sabath, Ptuj
  • Emica Bajde, Maribor
  • Tomo Mejač, Hrastnik
  • Slavica Mencin, Šentjernej
  • Đurđa Kalenič, Ljubljana
  • Meta Marolt, Kočevje
  • Majda Strahovnik, Velenje
  • Ivan Prodnik, Veliki Vrh
  • Franc Bezjak, Maribor
  • Nada Žnidaršič, Vrhnika
  • Petra Janež, Trbovlje
  • Angela Hrustel, Žalec
  • Tone Mandelc, Letuš
  • Janez Kardelj, Ljubljana
  • Mira Bojnec, Bakovci
  • Majda Kovačič, Stara Gora (občina Šentilj v Slovenski gorici)
  • Dragica Vukić, Ljubljana
  • Sabina Hren, Kompolje (občina Dobrepolje)
  • Janez Zupan, Trebnje
  • Vanja Jazbec, Šoštanj
  • Marta Fidej, Velenje
  • Marko Krajnc, Ig
  • Franc Berkopec, Vavta vas
  • Marija Klobčar, Novo mesto
  • Janko Notersberg, Velenje
  • Stanislava Šmajs, Velenje